#1 2012-03-06 21:31:40

Maciom4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 11
Punktów :   

Muchy

Otóz w związku z tym że planuje hodowle modliszki a konkretniej creobroter gemmatus muszę ją czymś karmić a że jestem jeszcze pod opieką rodziców to mamie przeszkadza ew. trzymanie w domu karmówki.Czy znacie jakiś sposób zeby przekonać mame że trzymanie hodowli robaków(pinek) w domu w lodówce i żeby pokazac jej ze są bezproblmowe i zeby jej nie draznily.Dodam że na hodowle jestem zdecydowany i nie jestem zwykłym dzieciakiem którego nic nie obchodzi kocham zwierzaki i wiąze z nimi swoją przyszłosc zawodową mam dwa profesionalne akwaria i psa.

Offline

 

#2 2012-03-07 12:45:46

keferlekman

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Muchy

Mojej mamie też to przeszkadzało ...

Dlatego ja zrobiłem tak :

Wziąłem pinki i dałem do jeszcze jednego opakowania i powiedziałem mamie że to jeszcze zwiększy zabezpieczenie   I się zgodziła ...


    A ty zamierzasz karmić pinkami czy muchami ??

Offline

 

#3 2012-03-07 16:05:13

Maciom4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muchy

muchami bo ponoć pinki za tłuste są.Odrazu dodam że karaczanó sie brzydze.A co do tego pudełka też tak własnie myślałem.Mam taki plan żeby w najbliższym czasie kupic na pare dni pinke i pokazac mamie że to nie bedzie jej przeszkadzac a pinka się przyda do łowienia ryb nad ślęzą.

Offline

 

#4 2012-03-07 17:40:04

Ikaw

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Muchy

W lodówce nie trzymamy larw pinek(spowalnia to i o dużo przepotwarzanię się larw) jak chcesz mieć na świeżo muchy to  zrób tak weź słoik wsyp 1/4 trocin larwy się oczyszczą i po krótkim czasie  przepotwarzą się w muchy które od czasu do czasu karmimy kawałkiem zgniłego mięsa lub cukierkiem. A na balkonie jest wystarczająca temperatura 10-15 stopni aby muchy się dobrze i szybko hodowały.

Pozdrawiam

Offline

 

#5 2012-03-07 19:20:15

Maciom4

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Muchy

ok dzięki.

Offline

 
JesteśInternetowe liczniki osobą odwiedzającą to forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-frag.pun.pl www.wsti.pun.pl www.risenforum.pun.pl www.akatsukifreinds.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl